MČR jednotlivců v Ostravě - 2006 - Výsledková listina

 

Výsledky Mistrovství ČR ve stolním tenise vozíčkářů
4.-7.5.2006 v Ostravě

 

 

Dvouhra ženy - para

1.

PÁRALOVÁ  Markéta  (TJ Invaclub Loštice) 

2.

HABÉTINKOVÁ Spomenka  (TJ Invaclub Loštice) 

3.

LUKEŠOVÁ  Iva (SK Nové Město n.M.)

 

 

Dvouhra muži - kvadru

1.

ZVOLÁNEK  Martin (SKV Ostrava)

2.

PŘIBYL  Tomáš (SKST Liberec) 

3.

FIALA  Pavel (SKV Praha)

4.

NOVÁK  Pavel (SK Moravia Brno)

5.

ZAJPT  Tomáš (KAV Liberec)

6.

KREJČÍ  Milan   (SKV Praha)

 

 

Dvouhra muži - para

1.

TAUŠ  René (LSKV Liberec)

2.

TRČKA  Lubomír (SKV Otrokovice) 

3.

GLAZAR  František (SKV Praha)

4.

ZMRZLÝ  Karel (TJ Moravia Brno)

5.

RIBKA  Bohuslav (SKV Ostrava)

6.

KADLÍK  Vladimír (SKV Otrokovice) 

7.

HADRAVA Jaroslav  (TJ Sokol Lhůta) 

8.

SUCHARDA  Jiří (SKV Praha)

9.

NAVRÁTIL  Stanislav (TJ Invaclub Loštice)

10.

PLEVA  Jiří  (SKV Ostrava)

11.

GRONYCH  Jiří  (SKV Ostrava)

12.

URBAN  Pavel  (SKV Praha)

 

 

Čtyřhra Open

  1.      

GLAZAR-SUCHARDA (SKV Praha)

  2.      

TAUŠ-PŘIBYL  (SKST Liberec)

  3.      

ZVOLÁNEK-RIBKA (SKV Ostrava)

  3.      

TRČKA-NAVRÁTIL (TJ Invaclub Loštice- SKV Otrokovice)

  4.-  8.

ZMRZLÝ-NOVÁK (SK Moravia Brno)

  4.-  8.

PÁRALOVÁ-HABÉTÍNKOVÁ (TJ Invaclub Loštice)

  4.-  8.

HADRAVA-KADLÍK (TJ Sokol Lhůta-SKV Otrokovice) 

  4.-  8.

PLEVA-GRONYCH (SKV Ostrava)

  9.-10.

FIALA-URBAN ( SKV Praha)

  9.-10.

ZAJPT-KREJČÍ (KAV Liberec- SKV Praha)

 

 

Open

  1.    

TAUŠ  René (SKST Liberec)

  2.

TRČKA  Lubomír (SKV Otrokovice)

  3.  

GLAZAR  František (SKV Praha)

  3.  

HADRAVA Jaroslav (TJ Sokol Lhůta) 

  5.-8.

RIBKA  Bohuslav (SKV Ostrava)

  5.-8.

GRONYCH  Jiří  (SKV Ostrava)

  5.-8.

ZMRZLÝ  Karel (TJ Moravia Brno)

  5.-8.

PŘIBYL  Tomáš (SKST Liberec) 

  9.-16.

SUCHARDA  Jiří (SKV Praha)

  9.-16.

NOVÁK  Pavel (SK Moravia Brno)

  9.-16.

URBAN  Pavel  (SKV Praha)

  9.-16.

ZVOLÁNEK  Martin (SKV Ostrava)

  9.-16.

ZAJPT  Tomáš (KAV Liberec)

  9.-16.

KADLÍK  Vladimír (SKV Otrokovice)

  9.-16.

NAVRÁTIL  Stanislav (TJ Invaclub Loštice) 

17.-21.

PLEVA  Jiří  (SKV Ostrava)

17.-21.

PÁRALOVÁ  Markéta  (TJ Invaclub Loštice) 

17.-21.

HABÉTINKOVÁ Spomenka  (TJ Invaclub Loštice) 

17.-21.

FIALA  Pavel (SKV Praha)

17.-21.

KREJČÍ  Milan (SKV Praha)

17.-21.

LUKEŠOVÁ  Iva (SK Nové Město n.M.)

Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • jzak
  • psvatos
  • suchy
  • jd
  • rt